Materiały wysokotemperaturowe

Materiały wysokotemperaturowe – dystrybucja od Fornax Polska

Fornax Polska jest dystrybutorem materiałów wysokotemperaturowych od najlepszych światowych firm. Przede wszystkim oferujemy produkty marki Morgan Thermal Ceramics z Wielkiej Brytanii Refrasil z Czech. Wybór tych firm nie jest przypadkowy. W poszukiwaniu materiałów ogniotrwałych najlepszych jakości stawialiśmy na produkty charakteryzujące się innowacyjnością, długą żywotnością, atrakcyjną ceną i gwarancją wysokiej jakości.

Bardzo ważnym kryterium dla naszej firmy było także to, by dystrybuowane przez nas materiały były atestowane i certyfikowane. Dzięki skrupulatnym badaniom w laboratoriach, które przeprowadzają testy odpornościowe, analizy chemiczne składu i badania strukturalne, możemy z pełną odpowiedzialnością zaproponować Państwu produkty, które nie tylko pozwolą zwiększyć efektywność Waszej pracy, ale równocześnie zapewnią bezpieczeństwo ich użytkowania.

Drugim głównym celem naszej firmy jest świadczenie usług z zakresu inżynieringu, w tym przeprowadzania analiz technicznych, instalacji modułów oraz przeprowadzanie remontów pieców przemysłowych. Wszystkie nasze działania opierają się na określonej ścieżce, która zawsze prowadzi do zadowolenia naszych klientów:

2

wqq1

wqq2

wqq3

wqq4

wqq5

wqq6

Informujemy, że w naszej ofercie znajdują się materiały wysokotemperaturowe i ogniotrwałe także od wielu innych producentów niż Morgan i Refrasil. Zapraszamy więc do poznania pełnej oferty produktowej i usługowej Fornax Polska, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Comments are closed.